SANKTUARIA MARYJNE FRANCJI I HISZPANII

11-dniowa

MONACO - LOURDES - MONTSERRAT - BARCELONA - TOSSA - LA SALETTE – GENEWA

Dzień 1

Zbiórka około południa,  Msza Św. Przejazd przez terytorium Czech i Austrii.

Dzień 2

W godzinach południowych przyjedziemy na Rivierę Francuską. Najpierw udamy się do przepięknie położonego Księstwa Monaco, zobaczymy Pałac Książęcy, Katedrę oraz ogrody egzotyczne. Msza Św. Wieczorem przejedziemy do hotelu. Wypoczynek. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu przejedziemy do Lourdes - miejsca licznych pielgrzymek chorych i niepełnosprawnych z całego świata, zakwaterowanie w hotelu. Msza Św. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4

Cały ten dzień spędzimy w Lourdes. Po śniadaniu udamy się pod Grotę Objawień Massabielle, ze źródłem cudownej, uzdrawiającej wody, zwiedzimy dwupoziomową Bazylikę, kościół podziemny Piusa X, Bazylikę Różańca. Msza Św. Wieczorem będziemy uczestniczyć w pięknym nabożeństwie różańcowym i procesji ze świecami. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5

Rano po śniadaniu wyruszymy do Montserrat - niezwykłego miejsca, gdzie czczona jest niewielka figurka Madonny, tzw. Czarna Madonna. Msza Św. Następnie przejedziemy do hotelu na Costa Brava. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu przejedziemy do Barcelony, stolicy Katalonii, w której tworzył swe dzieła znakomity artysta - Antonio Gaudi. Zobaczymy więc Park Guell oraz słynną Sagradę Familię a także najpiękniejszą ulicę świata - Las Ramblas. Następnie przejdziemy do Dzielnicy Gotyckiej ponad którą góruje Katedra św. Eulalii i Pałac Królewski. Msza Św. W godzinach wieczornych powrócimy do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7

Po śniadaniu i Mszy Świętej przejedziemy do Barcelony, gdzie spędzimy cały dzień. W programie: stadion Camp Nou, wzgórze Montjuic, część olimpijska miasta. Zobaczymy pomnik Kolumba oraz dzielnicę Maremagnum wraz z niepowtarzalnym oceanarium. Czas popołudniowy pozostawiamy do Państwa dyspozycji. Wieczorem przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8

Cały ten dzień przewidujemy na Państwa wypoczynek. Popołudniu dla chętnych zorganizujemy wyjazd do średniowiecznej Tossy, wieczorem proponujemy Państwu uczestnictwo w pokazie flamenco. Msza Św. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 9

Po śniadaniu przejedziemy do La Salette, Sanktuarium położonego w przepięknej scenerii alpejskiej. Msza Św. Następnie udamy się na posiłek i nocleg.

Dzień 10

W godzinach rannych po śniadaniu, wyruszymy do Genewy, zobaczymy Pałac Narodów, stare miasto IIe Rosseau i średniowieczne mury obronne. Msza Św. W godzinach popołudniowych udamy się w drogę powrotną do kraju.

Dzień 11

Przejazd przez Austrię i Czechy. W godz. wieczornych przyjedziemy do Polski.

 

Cena przy grupie powyżej 40 osób płacących od --- zł/os
Cena przy grupie powyżej 30 osób płacących od --- zł/os

 

 zadzwoń i spytaj o aktualną cenę

 

Cena zawiera:

  • Przejazd autokarem 
  • 8 noclegów, pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami
  • 8 śniadań,  8 obiadokolacji
  • Opiekę pilota na całej trasie
  • Opiekę duszpasterską
  • Ubezpieczenie NNW 5 000€ i KL i A 15 000€, 

    Cenie nie zawiera: 
    ·        Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok 100 €.