+48 32 725 12 03
+48 12 346 47 28

O nas

Szanowni Państwo – Drodzy Turyści!
 
Działamy na rynku od roku 2005. Na początku pod nazwą Biuro Podróży ZORZA a od roku 2007 jako Biuro Podróży AURORA.  Tym co nas wyróżnia na rynku turystycznym jest m.in. nasza wieloletnia pasja turystyczna, a także zapewnienie klientom organizowanych przez nas wycieczek maksymalnej dawki pozytywnych wrażeń podczas zwiedzania - a wszystko za niewygórowane ceny. Z naszych imprez wrócą Państwo do domu nie tylko z bagażem wspomnień ale i z nowymi przyjaciółmi.
Na sezon 2019 przygotowaliśmy dla Państwa szereg wycieczek - we wszystkie strony Europy, zwłaszcza wycieczki szkolne,  pielgrzymki. Oferujemy dodatkowo doradztwo w wyborze ośrodka, pensjonatu, wynajmie domku lub kwatery w pięknych i najbardziej atrakcyjnych narciarsko, górskich regionach naszego kraju oraz u naszych sąsiadów. Organizujemy także wyjazdy firmowe na indywidualne zlecenie.
         Ponadto dla grup młodzieżowych i zakładów pracy przygotowaliśmy kilkadziesiąt tras wycieczkowych po Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Oczywiście każda wycieczka ze sprawdzonym, bogatym i bardzo różnorodnym programem.        
 Przygotowujemy również programy imprez na indywidualne życzenie osoby zamawiającej. Każdy więc w AURORZE znajdzie coś dla siebie!
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! 
Z turystycznym pozdrowieniem 
                                                                             
 pracownicy Biura Podróży AURORA