+48 32 725 12 03
+48 12 346 47 28

Nie zdefiniowano waluty dla sklepu! Skontaktuj się z administratorem, jeśli sam nim jesteś przejdź tutaj http://aurora.travel.pl/administrator/index.php?option=com_virtuemart&view=user&task=editshop

GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE

EKOCENTRUM  jest jedynym w Polsce miejscem gdzie można zobaczyć jak w sposób kompleksowy działają ekologiczne rozwiązania techniczne w tradycyjnym gospodarstwie wiejskim. Harmonijnie łączy tradycję z nowoczesnością. Stawia na samowystarczalność żywnościową i energetyczną. 

Interaktywne wykłady i proste zajęcia pobudzają ciekawość do relacji człowieka z przyrodą, dają przykłady dobrych dla środowiska zachowań, pokazują ekologiczny potencjał odnawialnych źródeł energii i innych ekotechnologii, uczyą rozpoznawać nasiona, robić komposty i uprawiać żywność naturalnymi metodami. Poziom wszystkich zajęć dostosowujemy do wieku i zainteresowań uczestników. Nasza oferta to wspaniała możliwość by połączyć wycieczki krajoznawcze i edukacyjne w unikalnym dla Małopolski miejscu. 

CENA:


od 59 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 69 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

przejazd autokarem
opieka pilota/przewodnika
gratis miejsca dla opiekunów (1/15 uczestników)
rezerwację biletów wstępu
opiekę pilota/przewodnika
bilety na zwiedzanie gospodarstwa z przewodnikiem
wstęp na wieżę widokową w chmurach
wszystkie opłaty drogowe i parkingi
podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:

dodatkowych warsztatów edukacyjnych:

po nitce do kłębka                                   15 zł/os
o nasionach i ozdoby ceramiczne       15 zł/os
od wideł do widelca                                35 zł/os
o pszczołach i świeczki z wosku         15 zł/os
o ziołach dla zdrowia i urody                15 zł/os
w krainie warzyw                                    15 zł/os

 

PROGRAMY IMPREZ są programami ramowymi. Dostosowujemy je do Państwa wskazówek i potrzeb. Wysyłamy je bezpłatnie, a także - na życzenie - przyjeżdżamy do szkół na prezentację oferty oraz podpisanie umowy. W wyjątkowych przypadkach w trakcie trwania wycieczki program może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

CENY WYCIECZEK - Ceny wycieczek kalkulowane są dla grup 40 i 30 osobowych z Katowic i okolic z uwzględnieniem bezpłatnych miejsc dla opiekunów zgodnie z obowiązującymi przepisami (1 opiekun na 15 uczestników). Na życzenie dokonujemy przeliczenia ceny dla mniejszej liczby uczestników lub większej liczby opiekunów. Ceny wycieczek obejmują transport, noclegi, wyżywienie, pilotów lub przewodników oraz rezerwacje wstępów (jeśli jest to konieczne), a także wstępy w niektórych wycieczkach jednodniowych (szczegóły w biurze). Ceny wycieczek zagranicznych nie zawierają kosztów wstępów, przejazdów komunikacją miejską oraz ewentualnych przewodników lokalnych. Na Państwa życzenie bilety wstępu mogą być wkalkulowane do ceny wycieczki .

CENY BILETÓW WSTĘPU są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów. Niektóre obiekty pobierają opłaty za wstęp również od opiekunów.