+48 32 725 12 03
+48 12 346 47 28

Nie zdefiniowano waluty dla sklepu! Skontaktuj się z administratorem, jeśli sam nim jesteś przejdź tutaj http://aurora.travel.pl/administrator/index.php?option=com_virtuemart&view=user&task=editshop

SANKTUARIA AUSTRII

1 dzień

Wyjazd około 4:00, przejazd, wjazd na Wzgórze Khalenberg nad ranem, Msza św. w kaplicy, gdzie modlił się Jan III Sobieski przed „Odsieczą Wiedeńską”. Przejazd do centrum i zwiedzanie Wiednia: spacer po Parku Schönbrunn, przejazd wizytową ulica RingStrasse, Katedra św. Szczepana, zimowa rezydencja cesarska Hofburg. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

2 dzień

Śniadaniu, wykwaterowanie  i przejazd do Mariazell, jedenego z najsłynniejszych ośrodków pielgrzymkowych w Europie Środkowej. W 1983 roku Bazylikę w Mariazell odwiedził Papież Jan Paweł II natomiast w 2007 roku Benedykt XVI.  Po południu przejazd do Graz, zwiedzanie miasta: ruiny zamku Schlossberg, gotycka katedra św. Idziego, spacer po starym mieście z renesansowym ratuszem.  Przejazd w kierunku Salzburga, zakwaterowanie i obiadokolacja.

3 dzień

Po śniadaniu,  przejazd do centrum Salzburga, zwiedzanie miasta: twierdza Hohensalzburg, Schloss Mirabell wraz  z parkiem z XVII wieku oraz katedrę salzburską św. Ruperta w której był ochrzczony Wolfgang Amadeusz Mozart. powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd do Linz, spacer po starym mieście: rynek z kolumną morową, XVIII wieczna Stara Katedr, neogotycka Nowa Katedra - największy kościół w Austrii, Kościół Św. Marcina - najstarszy zachowany koścół w Austri. Przejazd do Melk - barokowy klasztor opactwa benedyktynów. Droga powrotna do kraju. Przyjazd w godzinach późnowieczornych.

 zadzwoń i spytaj o aktualną cenę

Cena zawiera:

 • Przejazd autokarem 
  ·3 noclegi, pokoje 2-osobowe z łazienkami
  ·3 śniadania,  3 obiadokolacje
  ·Opiekę pilota na całej trasie
  ·Ubezpieczenie NNW 2 000€ i KLiA 20 000€, bagaż 200

 

 • Cenie nie zawiera:
 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok 70 euro
 • zestawów słuchawkowych audioguide