+48 32 725 12 03
+48 12 346 47 28

Nie zdefiniowano waluty dla sklepu! Skontaktuj się z administratorem, jeśli sam nim jesteś przejdź tutaj http://aurora.travel.pl/administrator/index.php?option=com_virtuemart&view=user&task=editshop

WARSZTATY WIELKANOCNE I

Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych

Przejazd do Gliwic. Wielkanocne zajęcia w Izbie Tradycji:

• prelekcja na temat tradycji związanych z obchodzeniem Świąt Wielkanocnych i przygotowaniem do nich. Omawiane są różnice w przygotowaniu i obchodzeniu tych świąt dzisiaj i dawniej. Opowieści o Wielkim Poście, Triduum Paschalnym, o paleniu Judasza, klekotaniu, zakopywaniu żuru, czyszczeniu garnków, zawiązywaniu dzwonów, święceniu potraw i wielu innych. Przedstawiane są i omawiane symbole towarzyszących dawniej tym świętom, tłumaczenie ich znaczenia

• zajęcia warsztatowe (do wyboru):

◦ stroiki (proszę mieć ze sobą pudła do transportu wykonanych prac)
– 6,00 zł/osoba
◦ zdobnictwo jaj tradycyjnymi metodami – 7,00 zł/osoba
◦ tworzenie osikowych jaj, kurczaków, kwiaty kolorowe – 10,00zł/osoba
◦ wypieki ciasteczek (proszę mieć pudełko na pamiątkowe ciasteczka)
– 6,00 zł/osoba
◦ ozdoby z masy porcelanowej – 8,00zł/osoba
◦ obrazki na deseczkach tworzone z różnych materiałów – 6,00zł.osoba
Powrót na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych.

CENA:


od 50 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 72 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

przejazd autokarem
opieka pilota/przewodnika
gratis miejsca dla opiekunów (1/15 uczestników)
rezerwację biletów wstępu
opiekę pilota/przewodnika
warsztaty - prowadzenie
wszystkie opłaty drogowe i parkingi
podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:

kosztów materiałów do zajęć

PROGRAMY IMPREZ są programami ramowymi. Dostosowujemy je do Państwa wskazówek i potrzeb. Wysyłamy je bezpłatnie, a także - na życzenie - przyjeżdżamy do szkół na prezentację oferty oraz podpisanie umowy. W wyjątkowych przypadkach w trakcie trwania wycieczki program może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

CENY WYCIECZEK - Ceny wycieczek kalkulowane są dla grup 40 i 30 osobowych z Katowic i okolic z uwzględnieniem bezpłatnych miejsc dla opiekunów zgodnie z obowiązującymi przepisami (1 opiekun na 15 uczestników). Na życzenie dokonujemy przeliczenia ceny dla mniejszej liczby uczestników lub większej liczby opiekunów. Ceny wycieczek obejmują transport, noclegi, wyżywienie, pilotów lub przewodników oraz rezerwacje wstępów (jeśli jest to konieczne), a także wstępy w niektórych wycieczkach jednodniowych (szczegóły w biurze). Ceny wycieczek zagranicznych nie zawierają kosztów wstępów, przejazdów komunikacją miejską oraz ewentualnych przewodników lokalnych. Na Państwa życzenie bilety wstępu mogą być wkalkulowane do ceny wycieczki .

CENY BILETÓW WSTĘPU są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów. Niektóre obiekty pobierają opłaty za wstęp również od opiekunów.