CZESKIE ZAMKI 


1 dzień 

Przyjazd do miejscowości Telcz zaliczanej do najpiękniejszych miast renesansowych w całej Europie, zwiedzanie wnętrz renesansowego zamku ( 90 CZK), spacer po Starym Mieście, czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Czeskich Budziejowic, obiadokolacja, nocleg.   

2 dzień 

Śniadanie, wyjazd do miasteczka Hluboka nad Wełtawą - zwiedzanie Zamku Schwarcenbergów (185 CZK), zwanego czeskim Windsorem. Przejazd do Czeskiego Krumlova - miasteczka wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Zwiedzanie Starego Miasta m.in.: ratusz, kościół św. Wita oraz renesansowy zamek (110 CZK), spacer po ogrodach, czas wolny.  Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień 

Śniadanie, przejazd do renesansowego Zamku Orliknad Wełtawą - zwiedzanie barokowych i rokokowych wnętrz (80 CZK) oraz rejs po Zalewie Orlickim (200 CZK). Przejazd do miejscowości Jidrichuv Hradec - zwiedzanie zamku ( 100 CZK) - czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

4 dzień 

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Brna, zwiedzanie Starego Miasta: katedra św. Piotra i Pawła, krypty kapucynów (50 CZK), ratusz. Wyjazd z Brna w godzinach popołudniowych. Powrót na miejsce wyjazdu w godzinach późnowieczornych.  

Cena: od 600 zł/os      

Cena imprezy obejmuje:

Ø  Przejazd autokarem,

Ø  3 noclegi  w hotelu,

Ø   Wyżywienie (3 śniadania i 3 obiadokolacje),

Ø  Opłaty za autostrady i parkingi,

Ø  Opiekę pilota i przewodnika,

Ø  Ubezpieczenie NW 5 000 € i KL 15 000 €,

Ø  2 osoby gratis   


UWAGA !!! 

1.     Uczestnicy  ponoszą koszty wstępów do w/w obiektów w wysokości: około 1000 Kč.

2.     Trasa i kolejność zwiedzania obiektów może zostać zmieniona przez prowadzącego i dostosowana do aktualnych warunków pogodowych i drogowych.

3.     Zapisy i rezerwacja miejsc tylko po uiszczeniu zaliczki.                      


Cena przy co najmniej 40 osobach płacących.