WIEDEŃ1 dzień  - Wyjazd w godzinach rannych, przejazd przez Czechy , przyjazd do Lednic – zwiedzanie wnętrz zamku (200 CZK) oraz spacer po ogrodach – czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Wiednia, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień  Śniadanie, przejazd do centrum Wiednia. Wjazd na Kahlenberg – panorama Wiednia, kościół św. Józefa, zwiedzanie starego miasta: Katedra św. Szczepana (6 €), ulica Graben, czas wolny. Objazd po Ringstrasse: Opera, Hofburg (11 €) – zwiedzanie skarbca, Ratusz oraz Parlament. Przejazd na Prater – zabawa w słynnym wesołym miasteczku. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień  Śniadanie, , wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do III dzielnicy ciekawą architektonicznie zabudową Hundertwasser. Przejazd do Schönbrunn – letniej rezydencji cesarskiej, zwiedzanie sal cesarskich (15 €) i spacer po ogrodach m.in.: palmiarnia, ogród różany, fontanna Neptuna, Glorieta. Wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd na miejsce w godzinach późnowieczornych. 

 

Program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

 

ŚWIADCZENIA:

  • Przejazd autokarem,
  • 2 noclegi w hotelach
  • Wyżywienie HB (2 śniadania i 2 obiadokolacje)
  •  Opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem,
  • Ubezpieczenie KL, NNW i bagaż

 

Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Orientacyjne ceny podano w programie. 

 

 

 

 zobacz również:

AUSTRIA ALPEJSKA

WIEDEŃ - MORAWSKI KRAS