1 dzień

Wyjazd o 07.00. Przejazd do Ołomuńca połączony ze zwiedzaniem: Kościół św. Michała Archanioła (relikwie św. Jana Sarkandra, Katedra, Pałac Biskupi). Przejazd do Brna, zwiedzanie miasta: Katedra św. Piotra i Pawła, Kościół Kapucynów. Przejazd do Welehradu (św. Cyryl i Metody), zwiedzanie Bazyliki oo. Cystersów. Przejazd na nocleg w okolicach Brna, obiadokolacja.

2 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do Svatey Hory – Sanktuarium M.B. Nieustającej Pomocy. Po południu przyjazd do Pagi połączony ze zwiedzaniem: Vaclavskie Namesti, pomnik Vaclava, stary Rynek, dzielnica żydowska. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

3 dzień

Po śniadaniu zwiedzanie miasta: Hradczny, Loreta (80 Kcs), Katedra św. Wita (150  Kcs), wieża Mihulka, kościół św. Jerzego, Złota Uliczka, wieża Daliborka, kościół św. Mikołaja, Pałac i ogrody Walenstajna, Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

4 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do Kutnej Hory połączony ze zwiedzaniem: kościół św. Barbary, Pałac renesansowy, sztolnia srebra (jeżeli będzie otwarta), rynek miejski, studnia gotycka. Powrót godzinach wieczornych.


Cena przy grupie powyżej 40 osób płacących od 650 zł/os
Cena przy grupie powyżej 30 osób płacących od 700 zł/os


Cena zawiera:

·       Przejazd autokarem
·       3 noclegi, pokoje 2-osobowe z łazienkami
·       3 śniadania,  3 obiadokolacje
·       Opiekę pilota na całej trasie
·       Ubezpieczenie NNW 5 000€ i KLiA 15 000€,

Cenie nie zawiera:
·        Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok 1000 Kcz