PODOLE 


1 dzień

Wyjazd w godzinach nocnych, przekroczenie granicy z Ukrainą. Przyjazd do hotelu w okolicy Lwowa, Dzielnica Ormiańska z Katedrą, Cerkiew Wołoska, Katedra Łacińska zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień 

Śniadanie, wyjazd na Góra Zamkową z Kopcem Unii Lubelskiej – panorama miasta. Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt Lwowskich. Następnie zwiedzanie Lwowskiej Starówki - zwiedzanie wnętrz Opery Lwowskiej, Rynek, Kaplica Boimów. Spacer dawnymi Wałami Hetmańskimi pod Pomnik Adama Mickiewicza. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Podola. Przejazd malowniczą trasą, podczas którego zobaczymy zamek w Olesku - miejsce urodzin Jana III Sobieskiego, Poczajów - zwiedzanie ortodoksyjnego prawosławnego klasztoru (dla kobiet obowiązkowe nakrycie głowy), Krzemieniec – Muzeum Słowackiego. Przyjazd do dawnej twierdzy Rzeczpospolitej – Kamieńca Podolskiego.Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, zwiedzanie Kamieńca Podolskiego – zamek-forteca, Stare Miasto, Rynek , Ratusz, Katedra św. Piotra i Pawła z tureckim minaretem. Przejazd do Chocimia - twierdza, która strzegła przeprawy na Dniestrze. W drodze powrotnej do Kamieńca – Okopy św. Trójcy, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Lwowa przez Skałę Podolską (ruiny zamku) - Buczacz (kościół Potockich, Ratusz) – Iwano Frankowsk (dawny Stanisławów), spacer po Starówce. Wyjazd w kierunku Polski. Przekroczenie granicy ukraińsko - polskiej, nocny przejazd przez Polskę.

6 dzień

Przyjazd na miejsca wyjazdów we wczesnych godzinach porannych.  

Cena: od 790 zł/os      

Cena imprezy obejmuje:

Ø  Przejazd autokarem,

Ø  4 noclegi  w hotelu,

Ø   Wyżywienie (4 śniadania i 4 obiadokolacje),

Ø  Opiekę pilota i przewodnika,

Ø  Opłaty za autostrady i parkingi,

Ø  Ubezpieczenie NW 5 000 € i KL 15 000 €,

Ø   2 osoby gratis  


UWAGA !!! 

1.     Uczestnicy  ponoszą koszty wstępów do w/w obiektów w wysokości: około 150 Hr.       

2.     Trasa i kolejność zwiedzania obiektów może zostać zmieniona przez prowadzącego i dostosowana do aktualnych warunków pogodowych i drogowych.

3.     Zapisy i rezerwacja miejsc tylko po uiszczeniu zaliczki.                        


Cena przy co najmniej 40 osobach płacących