BRNO – BRATYSŁAWA – WIEDEŃ


1 dzień

Zbiórka uczestników o 3:30 wyjazd o godzinie 4:00. Przyjazd do Brna około godz. 9:00. Spacer po starówce, przerwa na śniadanie (we własnym zakresie). Przyjazd do Bratysławy ok. godz. 13:00, zwiedzanie miasta: Stare Miasto, Katedra św. Marcina, dzielnica żydowska, wzgórze zamkowe. Przejazd do hotelu na  obiadokolacje, nocleg.
2 dzień

Śniadanie, przejazd do Wiednia, zwiedzanie miasta: wjazd na wzgórze Kahlenberg –kaplica Jana III Sobieskiego Ringstrasse, Opera, Ratusz, domy  Hunderwassera. Spacer od Karlskirche do pałacu Schwarzenberg i Belwederu – Muzeum Baroku. Przy Belwederze piękny francuski ogród powrót do hotelu na nocleg, obiadokolacja.
3 dzień

Śniadanie, przejazd do Wiednia, dalsze zwiedzanie stolicy: Hoffburg – zimowa rezydencja cesarska (wejście do muzeum cesarzowej Sisi lub do Skarbca), Katedra  św. Szczepana, Muzeum Historii Naturalnej. Powrót na obiadokolację.
4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Wiednia, Schonbrunn – letnia rezydencja cesarska z pięknymi ogrodami. Przejazd do granicy, postój w Znojmie z przerwą na posiłek (we własnym zakresie). Droga powrotna do Polski. Przyjazd w godzinach późno wieczornych.

   Cena: 600 zł/os  

 

Cena imprezy obejmuje:

  • Przejazd autokarem,
  • 2 noclegi,
  •  Wyżywienie (2 śniadania  i 2 obiadokolacje),
  • Opłaty za autostrady i parkingi, 
  • Opiekę pilota i przewodnika,
  • Ubezpieczenie NW 5 000 € i KL 15 000 €,
  •  2 osoby gratis  
     
UWAGA !!! 

1.
    
 Uczestnicy  ponoszą koszty wstępów do w/w obiektów w wysokości: około 50 €  .
2.
    
 Trasa i kolejność zwiedzania obiektów może zostać zmieniona przez prowadzącego i dostosowana do aktualnych warunków pogodowych i drogowych.
3.
    
 Zapisy i rezerwacja miejsc tylko po uiszczeniu zaliczki. 

 

 

            Cena przy co najmniej 40 osobach płacących.